Przyjęcia i okazje  

Odpowiednia oprawa imprezy ma duży wpływ na jej przebieg, na komfort gości i na atmosferę, jaka będzie podczas niej panować. Organizując urodziny Twoje lub Twojego dziecka lub jakiekolwiek inne spotkanie w dużym gronie osób, zadbaj o dobór takich dekoracji i akcesoriów, które na pewno przyciągną wzrok wszystkich gości.

Nadaj przyjęciu oryginalny motyw z naszymi dodatkami i akcesoriami!

W naszej ofercie znaleźć można wyjątkowe akcesoria i dodatki na przyjęcia dziecięce oraz ciekawe, przyciągające oko dekoracje urodzinowe. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na talerzyki papierowe o nietypowych kształtach, na przykład księżyca lub gwiazdki. Z pewnością nie umkną one uwadze żadnej z zasiadających przy stole osób.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 109 produktów

Dekoracje urodzinowe i nie tylko

Wyjątkową ozdobą imprezowego stołu będą również akcesoria z motywem morskim. Wykonane z wykorzystaniem efektownego materiału o efekcie holograficznym, pomogą w stworzeniu niezwykłej atmosfery podczas przyjęcia. Do kolekcji należą takie przedmioty, jak talerzyki, kubeczki, czapeczki, girlandy i topery na tort. Inny motyw, który ma równie wielu fanów i dzięki temu sprawdzi się na niemal każdej imprezie, to wzór kota. Talerzyki, serwetki i inne dekoracje z mruczkiem, utrzymane w różowo-biało-czarnej kolorystyce pomogą stworzyć stylową oprawę przyjęcia.

Kolejnym ciekawym motywem dekoracji, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, jest kosmos i ciała niebieskie. W tej kolekcji znajdą się na przykład ozdobne zawieszki w formie planet, a nawet piniata o kształcie rakiety. To świetny pomysł na ozdoby dla małego fana astronomii.

Dodatki na przyjęcia - co musi znaleźć się na imprezie urodzinowej?

Kompletując dekoracje i dodatki na przyjęcia urodzinowe nie można zapomnieć o balonach. Te znajdziesz w naszej ofercie w opcjach pasujących do wyżej wymienionych motywów – to znaczy w kształcie kociej główki, gwiazd i księżyców. Dzięki nim stworzysz spójną aranżację na każdej imprezie. Oferujemy też szeroki wybór klasycznych, okrągłych balonów w wielu kolorach.

Na urodzinach nie może zabraknąć również świeczek na tort. Znajdziesz je w zestawach z różną liczbą sztuk. Zaopatrz się też w ekologiczne akcesoria, jak papierowe słomki i kubeczki oraz drewniane komplety sztućców. Dodatkowymi atrakcjami będą też girlandy.

Poznaj wyjątkowe kolekcje imprezowych dodatków i zorganizuj niezapomnianą imprezę dzięki asortymentowi naszego sklepu!

Pokazuje 1 - 24 z 109 produktów