Lustra

Lustra


Obowiązkowym wyposażeniem każdego domu, mieszkania, czy biura jest lustro. Ciężko jest sobie wyobrazić wyjście z domu bez nawet szybkich oględzin swojego ubioru, a tym bardziej kontrolnego spojrzenia w swoje odbicie przed wielkim spotkaniem. Niekiedy jest to już nawyk, aby zaledwie rzucić okiem na swój dzisiejszy ubiór i ważne jest, aby i lustro nie odstraszało swoim wyglądem. Co więcej, może ono również przyjemnie uatrakcyjniać Twoje otoczenie swoim unikatowym kształtem lub położeniem.  Czym kierować się podczas wyboru idealnego lustra?

 


Położenie

W tematyce luster wyróżnia się kilka typów, a między innymi: stojące i wiszące. Pierwsza opcja okazuje się idealna do większych pomieszczeń, gdy dobór odpowiednich mebli jest istotnym aspektem dodania „duszy” pomieszczeniu. Skutecznie urozmaici ono przestrzeń poprzez wypełnienie. Wiszące lustra najlepiej spełniają swoją rolę w małych pomieszczeniach, optycznie dodając im dodatkowej przestrzeni oraz sprawiają, że pokój zyskuje dodatkową głębię.

.

.

Kształt i rozmiar

Wybór odpowiedniego kształtu jest równie ważnym aspektem podczas skutecznego wyboru swojego idealnie dopasowanego lustra. Spomiędzy kształtów możemy wyróżnić te prostokątne, nieregularne lub okrągłe kształty. Duże i prostokątne lustro pozwala w pełni zobaczyć swój wyjściowy Out-fit oraz optycznie powiększy pomieszczenie, co swoją okazałą funkcjonalnością perfekcyjnie wpasuje się do przedpokoju lub korytarza. Nieregularne kształty są idealne do łazienek, gdzie wymagana jest dodatkowa przestrzeń i urozmaicenie ścian, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Okrągłe lub owalne lustra są perfekcyjnym rozwiązaniem ozdobnym pomieszczenia, nie tylko do wnętrz nowoczesnych, lecz również tych bardziej klasycznych. Ich mniejsza powierzchnia zapewni możliwość szybkiego przejrzenia się we własnym odbiciu, nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a okrągły kształt skutecznie oraz minimalistycznie urozmaici ścianę, którą ma ozdobić. Będzie to najlepszy wybór do salonu, biura, czy sypialni.

 

Wykończenie

Równie istotnym aspektem jest wizualne urozmaicenie w postaci, np. ramy. W ciemnych lub mniejszych pomieszczeniach najlepszym rozwiązaniem jest dodanie podświetlenia LED przyklejonego od tyłu produktu, które rozjaśnia otoczenie i optycznie je powiększa. W pomieszczeniach większych wybór grubszej ramki uprzyjemni i wypełni pomieszczenie, sprawiając, iż stanie się bardziej przytulnym. Ta opcja pozwala nam wybrać pomiędzy ozdobami i ramami wykonanymi z materiałów takich jak: drewno, aluminium stal oraz szeroką paletą kolorów.

 

Nasza firma produkuje lustra pasujące do niemal każdego pokoju, niezależnie, czy jest ono wykonane w stylu retro, nowoczesnym, czy według własnego zamysłu artystycznego. Nie myślimy bowiem stereotypowo, kształtując i dostosowując nasze produkty do waszego konceptu, niezależenie, czy oczekiwaniem jest lustro w ramie lub bez niej, wolnostojące, czy ścienne, klejone, lub wiszące, kolorowe czy też nie. produkt indywidualnyGabriela Krawczyk
Udostępnij

Related articles

Malowanie proszkowe Kraków

Świetny wygląd na lata

Drzwi loftowe

Efektowne rozwiązanie do podziału pomieszczeń