PRODUKT INDYWIDUALNY/PORTFOLIO

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy możliwość realizacji projektu indywidualnego.

Masz pomysł na swój wymarzony mebel a nie ma Go w naszym sklepie?

Napisz do nas na e-mail: biuro@uniquestuff.pl

Z chęcią podejmiemy się przygotowania projektu zaproponowanego przez naszych Klientów. Jeśli chcielibyście dostosować wymiary z wybranego produktu naszej oferty do swoich potrzeb lub spersonalizować inne jego szczegóły, skontaktujcie się z nami – realizujemy też zamówienia indywidualne.

Do wyrobów, które najczęściej wykonujemy na życzenie Klienta, należą drzwi loftowe, balustrady oraz lamele stalowe. Zrealizujemy zamówienie na drzwi na zawiasach, drzwi przesuwne, a także nowoczesne drzwi pivot. Dobierzemy odpowiednie materiały do balustrad wewnętrznych, jak i zewnętrznych, przygotowując dokładnie takie konstrukcje, jakie sobie wymarzyliście.

Wykonamy także lamele stalowe o różnej wielkości i gęstości profili – podajcie nam szczegóły dotyczące wymiarów dekoracji, a my dopasujemy je do ściany, na której mają zostać zamontowane. Profile mogą być pomalowane na różne kolory z palety RAL. Lamele stalowe to w ostatnich czasach popularny sposób na ozdobienie wnętrza domu, ale też pomieszczeń biurowych oraz obiektów komercyjnych – z chęcią dopasujemy dekorację do charakterystyki wnętrza.

Realizujemy pomysły na meble i nie tylko Klienci mogą przedstawić nam także swoje indywidualne wymagania co do takich produktów, jak:

- meble (stoły, stoliki, konsole, toaletki, biurka, regały, szafki RTV, półki),

- wyposażenie garderoby (wieszaki na ubrania wolnostojące, sufitowe, przyścienne),

- akcesoria łazienkowe (kabiny prysznicowe, półki prysznicowe, stojaki na papier toaletowy, stojaki na ręczniki),

- lustra (w stalowych ramach, wolnostojące, ścienne, klejone),

- konstrukcje meblowe (stalowe konstrukcje, nogi stołów, nogi biurek, nogi konsoli, itp.)

- kwietniki i donice.

W Unique Stuff specjalizujemy się w wyposażaniu i aranżacji wnętrz. Wiemy też, że w efektownej aranżacji wnętrza ogromne znaczenie ma nie tylko styl – to też kwestia proporcji, wymiarów i kolorystyki wyposażenia. Dzięki nam uzyskacie więc dokładnie takie meble i dekoracje, jakie są Wam potrzebne.

Spełnianie aranżacyjnych marzeń

Jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zerknijcie też na nasze dotychczasowe realizacje – być może któryś z pomysłów naszych poprzednich Klientów dobrze sprawdzi się w urządzanym przez Was wnętrzu? Wykonywaliśmy już projekty dla nowoczesnych biur, jak i dla przytulnych domów rodzinnych. Wspólnymi siłami na pewno znajdziemy rozwiązanie, dzięki któremu każde wnętrze zaaranżujecie w niepowtarzalny sposób.

Projekt indywidualny – czas oczekiwania

Ile trwa realizacja zamówienia na życzenie Klienta? Jak pewnie się spodziewacie, jest to kwestia indywidualna. Niektóre, mniej skomplikowane projekty powstają całkiem szybko, a na bardziej złożone zamówienia trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Przykładowo, zamawianie lameli wiąże się z koniecznością dostosowania dekoracji pod wymiary, które musi dostarczyć nam Klient. Sprecyzowane muszą być także inne szczegóły dotyczące ich wyglądu oraz montażu, jak m.in. kolor oraz specyfika wnętrza, w jakim mają zostać umieszczone.

Wiele z produktów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego na stałe, również powstaje na zamówienie. Czas oczekiwania to zwykle kwestia maksymalnie kilku tygodni – dokładny termin zależy na przykład od wielkości mebla czy stopnia skomplikowania prac.

Chcemy dostarczyć Ci upragniony produkt jak najszybciej, ale jednocześnie zależy nam na jak najwyższej jakości wykonania. Dopracowanie szczegółów zajmuje nam więcej czasu, ale obiecujemy – będzie warto czekać!

Najdokładniejsze informacje dotyczące terminu realizacji, ale i kosztów zamówienia indywidualnego uzyskacie, kontaktując się z nami bezpośrednio. Serdecznie do tego zachęcamy!

Chętnie poznamy Wasze oczekiwania i zaproponujemy możliwe rozwiązania. Oferta na zamówienia indywidualne kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i B2B. Do współpracy zapraszamy Klientów z całej Polski. Niewiele potrzeba, by wkrótce stać się właścicielem naprawdę oryginalnego mebla lub efektownej dekoracji ściennej, która ozdobi wnętrze urządzone w każdym stylu.

2.png7.png11.png