WIESZAKI NA UBRANIA

WIESZAKI NA UBRANIA

Bardzo Wam przypadły do gustu nasze wieszaki na ubrania CHLOE. Chętnie wybieracie je do swoich domów, zarówno do przedpokoju na ubrania wierzchnie, jak również do garderoby.  Są bardzo praktyczne, ale również efektowne i pięknie eksponują kolekcje ubrań, dlatego często znajdują swoje zastosowanie w butikach i showroomach.  Wielu właścicieli salonów urody również zdecydowało się na zakup wieszaków CHLOE, na których mogą powiesić ubrania swoich klientów.

Niewątpliwie wieszak CHLOE to jeden z Waszych ulubionych produktów z oferty naszego sklepu.  Bardzo nas to cieszy i ogromnie dziękujemy za każde zmówienie i miłe słowo po otrzymaniu przesyłki od nas! 

Często pytacie również o inne projekty stalowych wieszaków, dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyliśmy nową kolekcję!

W naszym sklepie pojawiło się pięć nowych modeli stalowych wieszaków na ubrania! Są one dostępne w dwóch kolorach- złoty i czarny! Możemy je także wykonać w innym kolorze, pasującym do Waszego wnętrza!

Jeżeli chcecie uporządkować swoje ubrania i szukacie wyjątkowego wieszaka, który nie tylko wyeksponuje Wasze ubrania, ale również uzupełni całą aranżację wnętrza to zaglądnijcie do zakładki WIESZAKI. Może oczaruje Was minimalistyczna forma modeli PAUL lub CARTER albo zachwyci Was niezwykły design wieszaków ELLIE, LOUIS I ZOE. Sprawdźcie sami i wybierzcie swój wymarzony wieszak!

Udostępnij