Stoliki nocne  

To meble, na które odłożysz w połowie przeczytaną książkę, telefon z nastawionym budzikiem czy też szklankę wody z cytryną. Postawisz na nich też drobne dekoracje, krem do rąk i zapachową świeczkę. Chyba nie ma wątpliwości, że stoliki nocne w sypialni bardzo się przydają. Warto, by były nie tylko funkcjonalne, lecz także zachwycały swoim designem.

W Unique Stuff proponujemy stoliki nocne o geometrycznej formie oraz nowoczesnej kolorystyce, które zapewniają dużo powierzchni do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy. Metalowe części, z których zostały wykonane, pomalowane są farbą o odcieniu szampańskim i złotym. Meble wyróżniają się też ciekawą konstrukcją – do wyprodukowania górnego blatu wykorzystano szkło hartowane, natomiast blat dolny ma postać lustra.

Nasze stoliki nocne są uniwersalnymi meblami, które świetnie wpasują w niemal każdy styl aranżacyjny. Wykonujemy je na zamówienie – czas oczekiwania to około 2-3 tygodnie. Zachęcamy do tego, by te wyjątkowy meble znalazły się również w Twojej sypialni!

There are no products in this category

.

.