Donice i kwietniki  

Taras, balkon i ogród to zwykle miejsca pełne kwiatów i roślin. Aby je wyeksponować wystarczy nadać im wyjątkową oprawę w postaci efektownie wyglądających donic i kwietników.

Ciekawym rozwiązaniem będą stalowe donice, które dodadzą aranżacji industrialnego charakteru. Można je umieścić na tarasie, ale także przy wejściu do domu. Stylowe donice znajdą swoje zastosowanie także we wnętrzach domów, biur oraz w miejscach komercyjnych, tj. hotelach czy restauracjach. Doskonale sprawdzą się również w ogródkach restauracyjnych. Dzięki nim kwiaty będą ciekawie wyeksponowane, a kształt donic z pewnością przyciągnie uwagę klientów restauracji, którzy w ogródku poczują się jak u siebie w domu.

Prezentowane donice i kwietniki charakteryzują się prostotą kształtu i minimalizmem formy. Dzięki temu są bardzo praktyczne i można je dopasować do wielu rozwiązań aranżacyjnych – ograniczać nas będzie wyłącznie wyobraźnia, zwłaszcza, że w naszym sklepie istnieje również możliwość zamówienia donic i kwietników w innym rozmiarze i kolorze. Umożliwia to idealne dopasowanie do wolnej przestrzeni, którą Państwo dysponują na swoim tarasie, balkonie czy ogródku.

Prezentowane donice oraz kwietniki wykonane są ze stali, co zapewnia im dużą wytrzymałość. Malowane są proszkowo, nie tylko po to, by nadać im odpowiedni kolor, ale także aby zapewnić dodatkowe wzmocnienie i odporność na różne warunki atmosferyczne. Malowanie proszkowe minimalizuje bowiem ryzyko pojawienia się korozji. Z tego względu nasze donice i kwietniki idealnie sprawdzą się w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Nie będzie obaw, że pokryją się rdzą czy szybko ulegną zniszczeniu np. z powodu deszczu czy burzy. Dodatkowo lekkość materiału ułatwia ich przenoszenie.

W naszej ofercie znajdują się także szkliwione doniczki ceramiczne o geometrycznym kształcie. Doskonale dopełnią nowoczesne wnętrza, sprawdzą się w minimalistycznych aranżacjach. Będą świetną ozdobą do kuchni czy salonu, dodadzą wnętrzu elegancji. Prezentowane donice zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, zaprojektowane zostały z myślą o wymagających Klientach, którym zależy, aby w ogrodzie, na tarasie czy wewnątrz domu panował indywidualny, niepowtarzalny styl.

Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów