Stoliki pomocnicze  

Poszukujesz nietypowych elementów do aranżacji swojej przestrzeni, które odnajdą się np. w stylu glamour? W taki razie polecamy Ci nasz stolik nocny lub pomocniczy boczny. Proponowane elementy to meble minimalistyczne o bardzo prostej formie, które mają np. dwa rodzaje blatów. Jeden wykonany jest ze szkła hartowanego, natomiast drugi jest lustrzany. To wszystko składa się na wyjątkowy i nietuzinkowy efekt, przyciągający wzrok. Modele dostępne na stronie utrzymane są w stylowej kolorystyce np. złota, czerni i bieli. Warto wiedzieć jednak, że istnieje możliwość wyboru innych barw czy wymiarów, odpowiadających Twoim potrzebom.

Stolik pomocniczy boczny lub nocny świetnie sprawdzi się np. do ułożenia na nim dodatków, takich jak kwiaty czy drobne dekoracje. Te pierwsze meble są u nas dostępne z białym blatem marmurowym. Doskonale prezentują się one tuż przy fotelu wypoczynkowym lub sofie. Ich niebanalny charakter, nada przestrzeni oryginalnego i artystycznego sznytu. Zapoznaj się z produktami i wybierz ten, który najlepiej wpisuje się w Twój gust!

Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
  • 660,00 zł Dostępny na zamówienie. Realizacja od 2-3 tyg.
    Wymiary: 40x40cm, h:50cm Kolor: Champagne Materiał:konstrukcja: stal malowana proszkowo blat: szkło hartowane, lustro
  • 660,00 zł Dostępny na zamówienie. Realizacja od 2-3 tyg.
    Wymiary: 40x40cm, h:50cm Kolor: złoty Materiał:konstrukcja: stal malowana proszkowo blat: szkło hartowane, lustro
  • 590,00 zł Dostępny na zamówienie. Realizacja od 3-4 tyg.
    Wymiary: 40x40cm, h:62cm Grubość blatu: 2cm Kolor: czarny matowy Materiał: konstrukcja: stal malowana proszkowo blat: biały marmur
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów