Komody i konsole do salonu 

W UNIQUE STUFF lubimy styl nowoczesny: minimalistyczny i elegancki. W tej części naszego asortymentu znajdą się jednak również stylowe komody, inspirowane estetyką retro. Jesteśmy więc przekonani, że wybierzesz spośród nich mebel idealnie dopasowany do aranżacji, jaka panuje w Twoim salonie.

Komody i konsole są obiektami, które poza miejscem na przechowywanie, pełnią też funkcję dekoracyjną. Szczególnie te drugie przed stuleciami były uważane przede wszystkim za mebel ozdobny. Obecnie w zamkniętych szafkach komody możesz przechowywać różne przedmioty, a na otwartych półkach eksponować Twoje ulubione bibeloty lub kolekcję książek. Znajdziesz tu między innymi meble o solidnym korpusie, postawione na cienkich, ale bardzo stabilnych nóżkach. Jeśli wolisz coś w stylu nowoczesnym, polecamy zaś konsole industrialne, wykonane z pomalowanych proszkowo, stalowych profili. Oferujemy meble o różnych rozmiarach i pojemności. Niektóre z nich dostępne są na zamówienie.

Pokazuje 1 - 1 z 1 produktów
  • 1 590,00 zł Dostępny na zamówienie. Realizacja od 2-3 tyg.
    Wymiary: 155x33cm, h:45cm Kolor: Czarny Materiał: konstrukcja: stal malowana proszkowo blaty: szkło hartowaneIstnieje możliwość zamówienia szafki w innym kolorze lub rozmiarze. Napisz do nas wiadomość na e-mail: biuro@uniquestuff.pl
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktów

.

.