Garderoba - nowoczesne meble i dodatki  

Funkcjonalne wyposażenie garderoby doceniać będziemy każdego dnia. Dobra organizacja przestrzeni i zastosowanie nowoczesnych systemów przechowywania sprawią, że nawet bardzo małe wnętrze pomieści sporą ilość rzeczy. Ponadto ubrania i buty przechowywane w prawidłowy sposób dłużej zachowają swoją pierwotną formę. Oferowane przez nas wyposażenie je...

Więcej
 • Wieszaki
  Wieszaki

  Do korytarza wejściowego w Twoim domu lub mieszkaniu polecamy zakupić specjalne wieszaki stojące, które ze względu na swoja prostotę i surowy styl, idealnie pasują do przestrzeni urządzonych w loftowym stylu. Proponujemy ich różne kształty i kolory, tak abyś znalazł taki produkt, który idealnie pasuje do rozwiązań aranżacyjnych w Twoim domu, a także układu korytarza wejściowego. Na tego rodzaju wieszakach możesz powiesić wiele kurtek czy bluz wyjściowych.

  Nowoczesne, industrialne i loftowe wieszaki

  Do największych zalet naszych stojących wieszaków do przedpokoju należy łatwość utrzymania ich w czystości. Wystarczy tylko, że konstrukcję przetrzesz od czasu do czasu wilgotną ścierką. Co więcej, wykonano je z solidnych materiałów - profile są odporne na złamanie czy odkształcenie. Cechują się one także wysoką wartością estetyczną, szczególnie w mieszkaniu, które zostało urządzone w studyjnym stylu.

  Wieszak stojący do garderoby i przedpokoju

  Nasze wieszaki, chociaż najczęściej znajdują swoje zastosowanie w przedpokoju, to sprawdza się także na przykład w domowej garderobie czy sypialni!

 • Półki
  Półki